KralFm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KralFm

Kralfm,Kral Fm,Koxp,Radyo dinle, Müzik dinle, istek yap, canli radyo dinle, kral fm, süper fm, power fm, bedava music, bedava müzik, mp3 indir, online müzik yükle, sarki dinle, sarki sözleri,aşk,sevgi,genel kültür,hobi,eğlence,oyunlar,Komik,Spor

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Neslihan Akyün

YazarMesaj
Talha
Admin
Admin
Talha

Neslihan Akyün Empty
MesajKonu: Neslihan Akyün   Neslihan Akyün I_icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 8:49 pm

Neslihan Akyün Neslih10

Türkiye’nin en çok dinlenen radyosu KRAL FM’de Cumartesi ve Pazar günleri dinleyicilerimle buluşuyorum. .

16 Nisan 1979 İstanbul doğumluyum. Radyoculuk hayatıma 1996 yılında başladım. 1998 yılında Süper Fm’le bu yolculuğuma devam ettim. Süper Fm’de yayınlarım devam ederken aynı zamanda Kral Tv’de Yayın Planlama Sorumlusu ve Yayın Sorumlusu olarak 2 yıl görev yaptım.

7 yıl süren yayıncılık yolculuğum sonrasında, Kanal 1'de Basınla İlişkiler Sorumlusu olarak çalışma hayatıma devam ettim.

Veeeeeeeeeeee artık Türkiye’nin en çok dinlenen radyosu KRAL FM’de Cumartesi ve Pazar günleri dinleyicilerimle buluşuyorum.

neslihan@kralfm.com.tr

NESLİHAN

Hafta sonu 10:00 - 13:00 saattleri arasında her tarzın ve en iyilerin çalındığı programda dinleyici mesajlarına, maillerine ve unutulmayan şarkılara yer veriliyor.

Güzel bir hafta sonu geçirmek istiyorum diyorsanız her Cumartesi ve Pazar 10:00 - 13:00 saatleri arasında Neslihan, en iyi müzikle Türkiye’nin en çok dinlenen radyosu KRAL FM‘de sizlerle buluşuyor...
https://kralfm.yetkin-forum.com

Neslihan Akyün
1 sayfadaki 1 sayfası