KralFm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KralFm

Kralfm,Kral Fm,Koxp,Radyo dinle, Müzik dinle, istek yap, canli radyo dinle, kral fm, süper fm, power fm, bedava music, bedava müzik, mp3 indir, online müzik yükle, sarki dinle, sarki sözleri,aşk,sevgi,genel kültür,hobi,eğlence,oyunlar,Komik,Spor

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Melis Akçay

YazarMesaj
Talha
Admin
Admin
Talha

Melis Akçay Empty
MesajKonu: Melis Akçay   Melis Akçay I_icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 8:48 pm

Melis Akçay Melis-10

KRAL ailesinin bir üyesi olmaktan dolayı da çok çok mutluyum. .

1982 Sakarya doğumluyum.

Eğitim hayatım Sakarya’da geçti. Halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde öğrenciyim.

Radyo programcılığına olan merakım, öncelikle iyi bir dinleyici olmamla başladı. Yayıncılığa ise ilk olarak 2000 yılında Sakarya’da yerel yayın yapan “Radyo Aktif” te başladım. 2004 yılına kadar programcı olarak görev yaptığım Radyo Aktif’te çalışırken, aynı zamanda İzmit’te ve Marmara Bölgesine yayın yapan bir başka radyoda, Kocaeli Yüksek Öğrenimliler Derneği'nde (KYÖD) sabah haberlerini sundum.

2005 yılında Star Radyolar Grubunda; Joytürk'te sabah yayıncısı olarak göreve başladım. Aynı yıl içinde grubun bir başka radyosu olan Süper FM’de de hafta sonu yayıncılığım devam etti.

2006 yılında tekrar Sakarya’ya döndüm ve RAD-ER (Radyocular Derneği) adı altında Sakarya’daki bütün yerel radyolarda aynı anda yayınlanan haber bültenleri hazırladım ve sundum.

2006’nın sonlarında İstanbul’da KARMA GROUP adı altında toplanan 4 radyonun,
(Karmaturk,İnfokarma, Karmaturka ve K-Rock) haber merkezinde haber spikerliği yaptım.

2007 yılında POWER GROUP haber merkezine spiker olarak geçtim ve buradaki görevim KRAL FM’de başlayana dek devam etti. (2008)

Sabah programcısı olarak başladığım KRAL FM’de görevime, Kurumsal İletişim Direktörü
ve hafta sonu yayıncısı olarak devam ediyorum.

KRAL ailesinin bir üyesi olmaktan dolayı da çok çok mutluyum.

melis@kralfm.com.tr

MELİS'LE MUHABBET

Melis’le Muhabbet, KRAL FM kurumsal iletişim direktörü Melis Akçay tarafından hazırlanıp sunuluyor.

Cumartesi 13:00 - 16:00 - Pazar 21:00 – 00:00 saatleri arasında yayındayım.

Ağırlıklı olarak güncel şarkıların çalındığı, dinleyici mail ve mesajlarının okunduğu programda, 'Haftanın Şarkıları' ve 'Unutulmayanlar' da yer alıyor.
https://kralfm.yetkin-forum.com

Melis Akçay
1 sayfadaki 1 sayfası